Naše nabídka

Digitální a klasické foto

Zhotovení fotografií z digitálních médií (CD, DVD, flashdisků, paměťových karet, dat zaslaných přes internet atd.), z klasických filmů (kinofilm, svitkový film). Digitální i klasické fotografie zhotovujme klasickým fotografickým procesem, tzv. mokrou cestou, na fotografický papír – FUJIFILM, jen tento způsob zaručuje dlouhou životnost a stálobarevnost Vašich fotografií.


Samoobslužný kiosek

Foto ihnedPotřebujete fotky ihned?Na našich samoobslužných kioscích si zhotovíme fotografie 10×15, 13×18, 15×20 na počkání sami, jak z USB, CD, nebo mobilního telefonu. Na Rašínové 1 jsme schopni zhotovit na počkání z kiosku i formát 20×30.
 


Foto na doklady

Průkazové foto

Na počkání Vám zhotovíme 4 kusy průkazových fotografií  3,5×4,5 cm, nebo 2 kusy fotografií na vízum 5×5 cm. Sami si přes obrazovku vyberete, která fotografie se Vám nejvíce líbí a tu vám zhotovíme.Vše je rychlé a do 10 ti minut hotové.Navštivte naše provozovny Rašinova 1, Moravské náměstí 2.

Potřebujete  jiný atypický formát průkazových fotografií ( 2×3 cm, 4×6 cm, 5×7 cm ), nebo zaslat fotografie na mail, či uložit na USB? Přijďte  na naši pobočku Moravské náměstí 2.

 


Foto z fota

Fotografie z Vašich fotografií

Máte staré fotografie a potřebujete z nich zhotovit další kopie či zvětšit na jinou velikost? Není problém, z Vašich starých fotografií zhotovíme další. Pokud je fotografie poškozená – vyretušujeme,ztmavíme, zesvětlíme, přidáme bílý rámeček, upravíme dle Vašeho přání.

Podrobnější informace na našich prodejnách.


Plátno (fotoobrazy)

Z Vaší digitální fotografie ( kresby, malby…) vytvoříme originální obraz tištěný na plátno a napnutý na dřevěný rám. Vhodné nejen jako dárek, ale také originální dekorace interiéru.V nabídce velikosti 20×30, 30×40, 30×45, 40×50, 40×60, 50×60, 50×70, 60×80, 60×90, 70×100.Dle domluvy je možné zhotovit i jiný atypický formát .

Cena od 249 Kč 

Podrobnější informace na našich – Rašínova 1, Moravské náměstí 2


Přepis video

Nabízíme Vám přepis a následné uložení na DVD z filmů 8 mm, 16 mm, 9,5 mm a videokazet video 8, HI 8, digital 8, mini DV, VHS, S VHS, VHS-C. Ceník a podrobnější informace na naší prodejně Rašínova 1


Kolorace (renovace fotografií)

Podrobnější informace na našich prodejnách.


Grafické práce

Grafické práce (retuš, odstranění červených očí, odstranění nevhodného pozadí, vložení textu, koláže).

Další ukázky grafických úprav a koláží fotografií


Fotokeramika

Fotokeramika na hroby a pomníky.

Podrobnější informace na našich prodejnách.


Kopírování

Digitální barevné, černobílé kopírovaní a tisk do formátu A3.

Podrobnější informace na naší prodejně Moravské nám. 2.


Velkoplošný tisk

Profesionální fotografická tiskárna EPSON SC-P7000

Sada deseti barevných pigmentových inkoustů UltraChrome HDX umožňuje tiskárně SC-P7000 vytisknout 98 % Pantone®1 barev a vytvářet přesné výsledky špičkové kvality s jasnými a zářivými barvami. Pokročilý černobílý režim ABW (Advanced Black and White) Díky špičkové odolnosti vůči světlu budou výtisky vypadat skvěle i dlouho poté, co byly vytvořeny.

Technické parametry

 • Tiskové rozlišení: 2.880 x 1.440 dpi
 • Min. velikost kapky: 3,5 pl
 • Barvy: Světle černá, Světle šedá, Fotografická černá, Matná černá, Azurová, Světle azurová, Žlutá, Jasná purpurová, Jasná světle purpurová, Oranžová, Zelená

 

 

 

 

 

 


 

Digitální minilab 
FUJIFILM Frontier 350

Digitální minilab Frontier je špičkovým zařízením, které umožňují zhotovování fotografií nejen z klasických negativních nebo inverzních fotografických filmů, ale zároveň i zpracování digitálních obrazových souborů ze záznamových médií jako jsou CD-ROM, CompactFlash, SmartMedia, Zip, MO disk apod. Minilab Frontier nabízí široké spektrum úprav naskenovaného originálního obrazu. Kombinací nastavení několika parametrů lze automaticky korigovat možné podexpozice, přeexpozice nebo eliminovat červené oči způsobené fotografickým bleskem. Velice přesně je rovněž možné kontrolovat úroveň ostrosti, denzity, kontrastu, barevného vyvážení, velikosti zrna nebo saturace barev. Některé z uvedených parametrů jsou nastaveny automaticky, je ovšem možné u všech měnit jejich úrovně podle požadavků zákazníka. Chemické zpracování exponovaného fotografického papíru procesem CP-48S/RA-4 znamená produkci vysoce kvalitních fotografií.

Technické parametry

 • Skener: výkonný s liniovým RGB CCD snímacím prvkem, 5000 bodů
 • Typy filmů: barevné negativní, inverzní a černobílé filmy
 • Formáty filmů: 110, 126, 135, 120/220 a IX240 (APS)
 • Zpracování obrazu: automatické nebo uživatelské nastavení úprav kontrastu a ostrosti
 • Expozice: RGB lasery
 • Šíře papíru: 82.5 mm až 254.0 mm
 • Min. formát: 82.5 x 117.0 mm
 • Max. formát: 254.0 x 381.0 mm

Svatební oznámení

Nabízíme Vám velký výběr svatebních oznámení v klasickém i exkluzivním provedení.
Přijďte si vybrat z katalogu do našich prodejen.

Nabízíme také zhotovení svatebních fotografií a svatební fotoalba


Razítka Trodat

Nabízíme zhotovení samobarvících razítek TRODAT a klasických – dřevěných razítek. Bližší informace včetně ceníku na našich prodejnách.